Новини
ЖК Spas Sky

Актуальні новини

Клубний будинок Spas Sky введений в експлуатацію
06.04.2018

Клубний будинок Spas Sky введений в експлуатацію - Укрбуд

Житловий комплекс Spas Sky, розташований в Подільському районі столиці, отримав сертифікат про готовність до експлуатації. Будівельні роботи завершені з жорстким дотриманням заявлених строків.

Сертифікат серія ІУ 163180890914 від 30 березня 2018 р.

Клубний будинок Spas Sky збудований на одній з найстаріших вулиць Подолу Спаській. Він розташований в пішій доступності від Контрактової площі та в декількох хвилинах ходи від набережної Дніпра. Комплекс вирізняється оригінальними архітектурними рішеннями, продуманими плануваннями, високими стелями та високоякісними оздоблювальними матеріалами.

Загалом на дев’яти поверхах будинку розмістилися 76 квартир – від одно- до чотирьохкімнатних, а також дворівневі. Передбачені лаунж-зони на кожному поверсі будівлі, ліфт, який веде у власний підземний паркінг, консьєрж-сервіс, охорона території. Крім того, власники житла в Spas Sky без додаткових витрат зі свого боку стануть першими володарями інноваційної системи розумного будинку CLAP, якою буде обладнана кожна квартира.

Протягом наступних двох місяців відповідно до постанови Кабінету міністрів України №461 у будинку будуть остаточно завершені роботи із оздоблення фасаду та благоустрою території, проведення яких було ускладнене через несприятливі погодні умови. Заселення будинку відбуватиметься впродовж передбачених чинним законодавством та інвестиційними договорами трьох місяців після введення в експлуатацію.

Вітаємо всіх інвесторів клубного будинку Spas Sky! «Укрбуд» бажає затишку та гармонії у вашій оселі.

Читайте також
 
укр рус eng