Новини
ЖК Spas Sky

Актуальні новини

«Укрбуд» відкрив клубний будинок Spas Sky на Подолі
23.11.2018

«Укрбуд» відкрив клубний будинок Spas Sky на Подолі

У Києві відбулось урочисте відкриття клубного будинку Spas Sky – першого реалізованого проекту преміум-класу  корпорації «Укрбуд», що розташований на столичному Подолі.

У дев’ятиповерховому будинку із власним підземним паркінгом і просторою лаунж-зоною розташувались 75 квартир. Верхні – з терасами, з яких відкривається живописна панорама на Подол і Дніпро.

Враховуючи розташування житлового комплексу в районі з яскраво вираженою історичною забудовою, Spas Sky ввібрав у себе найкращі архітектурні традиції старого Києва. При цьому клубний будинок відрізняється не лише своєю архітектурою, але і широким використанням сучасних технологій. Наприклад, в забезпеченні безпеки: у ньому встановлена сучасна система контролю доступу, встановлено близько сотні камер відеоспостереження, працює кваліфікована служба охорони.

Усі квартири Spas Sky будуть оснащені ексклюзивною для будинків «Укрбуд» системою розумного дому CLAP. Передова розробка українських спеціалістів комплексно забезпечує комфорт і безпеку квартири, а також допомагає економити енергоресурси. Система надається за замовчуванням, в майбутньому нею обладнають квартири в інших столичних ЖК корпорації.

«Укрбуд» відкрив клубний будинок Spas Sky на Подолі

- Ми постарались, щоб цей будинок не лише відповідав архітектурі і духу Подолу, але і був сучасним, високотехнологічним, - зазначив президент корпорації «Укрбуд» Олександр Лятамбор. – Це перший в історії України будинок, де з’явиться повноцінна вітчизняна система розумного дому.

Також в клубному будинку планують впровадити систему консьєрж-сервісу. З її допомогою мешканці зможуть в будь-який час отримати  десятки послуг та вирішити будь-які побутові питання: від замовлення їжі чи таксі до виклику домашнього майстра.

«Укрбуд» відкрив клубний будинок Spas Sky на Подолі

- Ми будемо займатись покращенням інфраструктури району, - підкреслив Олександр Лятамбор. – Зараз проводимо роботи на прилеглій до будинку території. І весною наступного року плануємо порадувати всіх новим комфортним простором для відпочинку. Заплановано комплексне озеленення і встановлення сучасного майданчика, який буде розділений на три різні зони: для малюків, дітей середнього віку та підлітків.

З нагоди відкриття клубного будинку в лаунж-зоні Spas Sky, яку задекорували у вигляді зимового саду, була організована коктейльна вечірка. Для гостей організували діджей-сет від Олімпії Вайтмусташ. А особливістю вечора став арт-перфоманс від української художниці Лани Кауфман, яка разом із гостями написала чотири картини, подарувавши їх житловому комплексу.

«Укрбуд» відкрив клубний будинок Spas Sky на Подолі

SPAS SKY став лише першим проектом «Укрбуд» преміум-класу в Києві. Зараз в столиці будуються ще два проекти корпорації преміум-класу – CRYSTAL HOUSE та LA MANCHE.

Читайте також
 
укр рус eng