Новини
ЖК Spas Sky

Актуальні новини

Важливо! Оплати згідно з міжнародним номером банківського рахунку (IBAN)
31.10.2019

Шановні інвестори,

інформуємо про те, що Національний Банк України ініціював введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN в Україні, який стане обов'язковим для клієнтів усіх банків України при здійсненні платежів як в національній, так і в іноземних валютах. Тобто всі перекази будуть здійснюватися тільки з використанням IBAN (замість номера рахунку та МФО банку).

З 1 листопада 2019 року у зв'язку із введенням у країні міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) при здійсненні оплат просимо зазначати реквізити відповідно до таблиці:

Шановні інвестори,  інформуємо про те, що Національний Банк України ініціював введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN в Україні, який стане обов'язковим для клієнтів усіх банків України при здійсненні платежів як в національній, так і в іноземних валютах. Тобто всі перекази будуть здійснюватися тільки з використанням IBAN (замість номера рахунку та МФО банку). З 1 листопада 2019 року у зв'язку із введенням у країні міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) при здійсненні оплат просимо зазначати реквізити відповідно до таблиці: КНОПКА – ЗАВАНТАЖИТИ ТАБЛИЦЮ Про Міжнародний номер банківського рахунку (IBAN) У 2019 році в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів. IBAN (International Bank Account Number – міжнародний номер банківського рахунку) – це стандартна система банківського рахунку в державах Євросоюзу. Його призначення – спрощення операцій між банками різних країн.

Про Міжнародний номер банківського рахунку (IBAN)

У 2019 році в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів.

IBAN (International Bank Account Number – міжнародний номер банківського рахунку) – це стандартна система банківського рахунку в державах Євросоюзу. Його призначення – спрощення операцій між банками різних країн.

Важливо! Оплати згідно з міжнародним номером банківського рахунку (IBAN)

 

Читайте також
 
укр рус eng