Будується
  • ЖК "Оберіг-2"
    Будується

Відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Відділ продажу:

Замов консультацію
1-кімнатні
Секція: Всі
Площа: - м2
Поверх: Всі
  • 1.1 (Поверх 2)
    Загальна площа - 65,37 м2;
    Житлова - 17,92 м2; Кухня - 17,86 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 2 608 263 грн
  • 1.2 (Поверх 2)
    Загальна площа - 57,59 м2;
    Житлова - 16,68 м2; Кухня - 17,49 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 2 297 841 грн
  • 1.3 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 59,54 м2;
    Житлова - 17,92 м2; Кухня - 17,86 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 2 545 335 грн
  • 1.4 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 52,04 м2;
    Житлова - 16,68 м2; Кухня - 17,49 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 2 224 710 грн
  • 1.3 (Поверх 6-8)
    Загальна площа - 59,54 м2;
    Житлова - 17,92 м2; Кухня - 17,86 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 2 715 024 грн
  • 1.4 (Поверх 6-8)
    Загальна площа - 52,04 м2;
    Житлова - 16,68 м2; Кухня - 17,49 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 2 373 024 грн
Відповідно заданим параметрам не знайдено квартир!
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
  • ЖК "Покрова"
    Ціна: від 24000 грн/м2 вул. Січових Стрільців (Артема), 59
  • ЖК "Гвардійський"
    Ціна: від 30000 грн/м2 вул. Кутузова 18/7
  • ЖК «Pechersk Hall»
    Ціна: від 24000 грн/м2 вул. Звіринецька, 72
  • ЖК "Подол Градъ"
    Ціна: від 26450 грн/м2 урочище Гончари-Кожем'яки