Будується
  • ЖК "Оберіг-2"
    Будується

Відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Відділ продажу:

Замов консультацію
3-кімнатні
Секція: Всі
Площа: - м2
Поверх: Всі
  • 3.1 (Поверх 2)
    Загальна площа - 128,41 м2;
    Житлова - 68,30 м2; Кухня - 17,16 м2
    42 000 грн/м2 5 393 220 грн
  • 3.2 (Поверх 2)
    Загальна площа - 102,80 м2;
    Житлова - 49,94 м2; Кухня - 17,41 м2
    42 000 грн/м2 4 317 600 грн
  • 3.3 (Поверх 2)
    Загальна площа - 105,12 м2;
    Житлова - 47,08 м2; Кухня - 12,20 м2
    42 000 грн/м2 4 415 040 грн
  • 3.3 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 105,12 м2;
    Житлова - 47,08 м2; Кухня - 12,20 м2
    45 000 грн/м2 4 730 400 грн
  • 3.4 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 128,40 м2;
    Житлова - 68,30 м2; Кухня - 17,16 м2
    45 000 грн/м2 5 778 000 грн
  • 3.5 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 102,80 м2;
    Житлова - 49,94 м2; Кухня - 17,41 м2
    45 000 грн/м2 4 626 000 грн
  • 3.3 (Поверх 6)
    Загальна площа - 105,12 м2;
    Житлова - 47,08 м2; Кухня - 12,20 м2
    48 000 грн/м2 5 045 760 грн
  • 3.4 (Поверх 6-7)
    Загальна площа - 128,40 м2;
    Житлова - 68,30 м2; Кухня - 17,16 м2
    48 000 грн/м2 6 163 200 грн
  • 3.5 (Поверх 6-7)
    Загальна площа - 102,80 м2;
    Житлова - 49,94 м2; Кухня - 17,41 м2
    48 000 грн/м2 4 934 400 грн
  • 3.6 (Поверх 7-8)
    Загальна площа - 105,12 м2;
    Житлова - 47,08 м2; Кухня - 12,20 м2
    48 000 грн/м2 5 045 760 грн
  • 3.5 (Поверх 8)
    Загальна площа - 102,80 м2;
    Житлова - 49,94 м2; Кухня - 17,41 м2
    48 000 грн/м2 4 934 400 грн
  • 3.7 (Поверх 8)
    Загальна площа - 128,41 м2;
    Житлова - 68,30 м2; Кухня - 17,16 м2
    48 000 грн/м2 6 163 680 грн
Відповідно заданим параметрам не знайдено квартир!
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
  • ЖК "Покрова"
    Ціна: від 24000 грн/м2 вул. Січових Стрільців (Артема), 59
  • ЖК "Гвардійський"
    Ціна: від 30000 грн/м2 вул. Кутузова 18/7
  • ЖК «Pechersk Hall»
    Ціна: від 24000 грн/м2 вул. Звіринецька, 72
  • ЖК "Подол Градъ"
    Ціна: від 26450 грн/м2 урочище Гончари-Кожем'яки