Будується
  • ЖК "Оберіг-2"
    Будується

Відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Відділ продажу:

Замов консультацію
2-кімнатні
Секція: Всі
Площа: - м2
Поверх: Всі
  • 2.1 (Поверх 2)
    Загальна площа - 80,90 м2;
    Житлова - 38,71 м2; Кухня - 17,31 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 3 227 910 грн
  • 2.2 (Поверх 2)
    Загальна площа - 88,30 м2;
    Житлова - 45,42 м2; Кухня - 9,42 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 3 523 170 грн
  • 2.3 (Поверх 2)
    Загальна площа - 88,79 м2;
    Житлова - 43,42 м2; Кухня - 9,42 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 3 542 721 грн
  • 2.4 (Поверх 2)
    Загальна площа - 83,93 м2;
    Житлова - 47,23 м2; Кухня - 12,79 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 3 348 807 грн
  • 2.5 (Поверх 2)
    Загальна площа - 91,25 м2;
    Житлова - 40,70 м2; Кухня - 16,05 м2
    42 000 грн/м2
    39 900 грн/м2 3 640 875 грн
  • 2.1 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 80,90 м2;
    Житлова - 38,71 м2; Кухня - 17,31 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 3 458 475 грн
  • 2.4 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 83,83 м2;
    Житлова - 47,23 м2; Кухня - 12,79 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 3 588 008 грн
  • 2.4 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 91,25 м2;
    Житлова - 40,70 м2; Кухня - 16,07 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 3 900 938 грн
  • 2.6 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 86,51 м2;
    Житлова - 45,42 м2; Кухня - 9,42 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 3 698 303 грн
  • 2.7 (Поверх 3-5)
    Загальна площа - 85,04 м2;
    Житлова - 43,92 м2; Кухня - 9,42 м2
    45 000 грн/м2
    42 750 грн/м2 3 635 460 грн
  • 2.1 (Поверх 6)
    Загальна площа - 80,90 м2;
    Житлова - 38,71 м2; Кухня - 17,31 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 689 040 грн
  • 2.6 (Поверх 6-7)
    Загальна площа - 86,51 м2;
    Житлова - 45,24 м2; Кухня - 9,42 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 944 856 грн
  • 2.7 (Поверх 6-7)
    Загальна площа - 85,04 м2;
    Житлова - 43,92 м2; Кухня - 9,42 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 877 824 грн
  • 2.8 (Поверх 7)
    Загальна площа - 86,12 м2;
    Житлова - 38,71 м2; Кухня - 17,31 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 927 072 грн
  • 2.4 (Поверх 6-8)
    Загальна площа - 83,93 м2;
    Житлова - 47,23 м2; Кухня - 12,79 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 827 208 грн
  • 2.5 (Поверх 6-8)
    Загальна площа - 91,25 м2;
    Житлова - 40,70 м2; Кухня - 16,05 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 4 161 000 грн
  • 2.2 (Поверх 8)
    Загальна площа - 88,30 м2;
    Житлова - 45,24 м2; Кухня - 9,42 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 4 026 480 грн
  • 2.9 (Поверх 8)
    Загальна площа - 86,12 м2;
    Житлова - 38,71 м2; Кухня - 17,31 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 927 072 грн
  • 2.10 (Поверх 8)
    Загальна площа - 87,28 м2;
    Житлова - 43,92 м2; Кухня - 17,31 м2
    48 000 грн/м2
    45 600 грн/м2 3 979 968 грн
Відповідно заданим параметрам не знайдено квартир!
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
  • ЖК "Покрова"
    Ціна: від 24000 грн/м2 вул. Січових Стрільців (Артема), 59
  • ЖК "Гвардійський"
    Ціна: від 30000 грн/м2 вул. Кутузова 18/7
  • ЖК «Pechersk Hall»
    Ціна: від 24000 грн/м2 вул. Звіринецька, 72
  • ЖК "Подол Градъ"
    Ціна: від 26450 грн/м2 урочище Гончари-Кожем'яки